Pozor: Nekupujte bazén, dokud si nepřečtete tuto knihu!
ZH Plastform7 skvělých tipů,
jak ušetřit při koupi
nového bazénu až 60 tisíc
a neprodělat na tom plavky!


Plánujete si pořídit nový bazén? A víte na co si dát pozor?


Koupě bazénu je drahá záležitost, ale pokud znáte těchto 7 rad, dokážete ušetřit klidně 60 tisíc i více!


A za to co ušetříte, můžete jet třeba na luxusní dovolenou.


Stáhnout e-book zdarma!


ZH Plastform
Předáváme Vám zcela ZDARMA
ty nejcennější informace, které musíte znát, pokud přemýšlíte o novém bazénu, nebo již jeho realizaci dokonce opravdu řešíte.
Pořídit si kvalitní bazén je finančně nákladná záležitost a není dobré ji podcenit. Když si kupujete nový vůz, musíte si nejprve také spoustu věcí zjistit, abyste nekoupili zajíce v pytli, stejně tak je to i u pořizování bazénu.Rozhodli jsme se, že Vám poskytneme zcela zdarma 7 velice důležitých typů, které se opravdu vyplatí znát, než vůbec začnete přemýšlet o pořízení nového bazénu.

Pořádný bazén řeší lidé 1-2x za život a často zaplatí mnohem více, než je potřeba, nebuďte jako oni!

"Knihu jsem si stáhl jen tak ze zvědavosti, bazén už doma totiž pár let mám a je pravda, že kdybych o těch tipech věděl dřív, udělal bych všechno úplně jinak."


Tomáš J., Nymburk"Děkujeme za rady a pak i celkovou pomoc s realizací bazénu. Jsme rádi, že jsme si mohli bazén udělat podle sebe a teď tam díky ZH Plastform máme minibar a nakonec nás to stálo i s příslušenstvím mnohem méně, než nám nacenili samotný bazén u konkurence."


Anna Č., ČelákoviceUŠETŘÍTE I VY


5 minut čtení = 7 skvělých tipů = ušetřeno více jak 60 000,-KčKnihu poskytuje zcela zdarma rodinná firma ZH Plastform, která působí na trhu již od roku 1991.


Web ZH Plastform používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.